Altın Palmiye ödülleri sahiplerini buldu

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 (2014)

cartoon network televizyonunda hafta içi hergün oynayan Ejderha Berkin Binicileri çizgi filmi ile çocukların hayallerini süsleyen Ejderha çizgi filmi, 1.Bölümü ile izleyicinin beğenisini aldı. 2010 yılında izleyiciyle buluşan 'Ejderhanı Nasıl Eğitirsin' filminin devam filmi olan yapıtta Hiccup ve ejderhasının macera dolu öyküsü, yeni karakterlerle kaldığı yerden devam edecek. Filmin yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi yine Dean DeBlois üstlenirken, Cressida Cowell'in romanından uyarlayan da yine yönetmenin kendisi.
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

20 Haziran'da ülkemizde vizyona girecek olan Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 konusu beyazperde.com sitesinde şöyle geçiyor:

Berk Adası'nda ejderha ve vikinglerin birleşmesinin üstünden beş yıl geçmiştir ve adada tam bir barış ve huzur atmosferi hakimdir. Astrid ve ekibi artık boş zamanlarını adanın yeni gözde oyunu olan ejderha yarışlarıyla geçirmekte ve kahramanlar yeni keşif gezilerine adım atmaktadırlar. Bu yolculuklardan birinde çok eski zamanlardan kalma buzdan gizli bir buzdan mağara keşfederler ve mağaranın içinde yaşayan yüzlerce vahşi ejderhayı böylece uyandırmış olurlar. Gizemli Dragon Rider'ın da büyük bir tehlike yarattığı bir savaş başladığında, iki kahramanımız Hiccup ve Toothless'a düşen barışı koruyup inandıkları şeyi savunmaları olur.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Türkçe Altyazılı Fragman izleABD yapımı film 1 saat 45 dakika ile Animasyon , Macera , Fantastik türünde izleyici ile buluşuyor. Eğer Animasyon seven birisi iseniz zaten kaçırmak istemessiniz.

Sizce animasyon mu yoksa çizgi film olarak mı daha iyi?

Yorumlar