Altın Palmiye ödülleri sahiplerini buldu

Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)

Teenage Mutant Ninja Turtles Filminin yönetmenliğini Wrath of the Titans (2012), Battle Los Angeles (2011) gibi büyük aksiyon filmlerine imza atmış olan Jonathan Liebesman üstlenirken, senaryo Kevin Eastman ve Peter Laird'ın yarattığı karakterlerin kökenine inme amacını taşıyor. Güzel yıldız Megan Fox ise karşımıza April O'Neil karakterleriyle çıkacak. Maceraları televizyona sıçradıktan sonra 1980'lerin en popüler çizgi kahramanlarından olan Ninja Kaplumbağlar bu yapımla beşinci kez beyazperdeye geliyor.
Teenage Mutant Ninja Turtles afiş
Teenage Mutant Ninja Turtles Film içeriği
Uzaylılar dünyayı istila edince farkında olmadan 4 savaşçı Ninja kaplumbağa yumurtasını bu topraklara bırakırlar. Fakat Ninja'lar büyüyüp, yeteneklerini bir bir öğrendikçe uzaylılara karşı savaşan en önemli güç haline gelecektir. 

Ninja Kaplumbağalar çoğu çoçukların çoçukların kahramanlarıdır. Şimdide uzaylılar tarafından yeryüzüne bırakılan ninja kaplumbağalar dünyada kendilerini geliştirerek uzaylılara karşı büyük bir mücadelenin yaşanacağı bu film  6 haziranda ülkemizde vizyona giriyor. Animasyon seven arkadaşlara kaçırmamaları tavsiye edilir.

Ninja Kamlumbağalar 2014 Fragman izle
Film İçeriği ve Ninjalar hakkında yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

Yorumlar