X-Men: Geçmiş Günler Gelecek - X Men: Days of Future Past (2014)

X-Men Serisi tüm hızıyla kaldığı yerden devam ediyor. X-Men: Geçmiş Günler Gelecek Filmin yeni serisi aksiyon ve bilimkurgu sevenler için 23 Mayıs'ta ülkemizde vizyona girdi. Yedinci X-Men filminde seriden tanıdığımız karakterlere ek olarak Magneto'nun gençlik yıllarını Michael Fassbender canlandırırken, James McAvoy'u da Charles Xavier'in genç hali olarak seyredeceğiz. Yönetmen koltuğundaysa yine Bryan Singer oturuyor.

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek Afiş HD
X-Men: Geçmiş Günler Gelecek - X Men: Days of Future Past (2014)
Beyazperde.com Sitesinde X-Men: Geçmiş Günler Gelecek - X Men: Days of Future Past (2014) Filminin hikayesi  şöyle anlatılıyor.

   Mutantlar soylarının tükenmemesi için zamanda yolculuk yapmak zorundadır zira gelecekte kamplara hapsedilmiş durumdadırlar. Sentinel'ler tarafından avlanıp öldürüldükleri için de nesilleri tükenmenin eşiğine gelmiştir. Mutantların soyunu kurtarabilmek için iki ezeli düşman Magneto ve Charles Xavier güçlerini birleştirirler. Planları Sentinel'lerin yarattığı vahşeti durdurmak üzerine kuruludur. Wolverine (Hugh Jackman), kendi kendini iyileştirebildiği için zamanda yolculuğun onda yol açabileceği yan etkiler yok olacaktır. Bu yüzden Wolverine'i Kitty Pryde'ın da yardımıyla geçmişe gönderirler. Trask Industries'in deneyler sonucu ürettiği Sentinel'lerin yapım aşamasına engel olacaklardır. Acaba bu konuda başarılı olabilecekler midir?
  
X-Men: Geçmiş Günler Gelecek Film Fragmanı izle
X-Men: Geçmiş Günler Gelecek Film Hakkında görüşlerinizi yorum yoluyla paylaşınız.

Yorumlar