Altın Palmiye ödülleri sahiplerini buldu

3 Dizi Yayından Kalkıyor

Show TV'de yayınlanan Pis Yedili ve Dila Hanım, Kanal D'de yayınlanan İntikam reyting mağduru diziler arasında yerini aldı.
Dila Hanım, İntikam ve Pis Yedili sona eriyor. Show TV'de yayınlanan Pis Yedili ve Dila Hanım, Kanal D'de yayınlanan İntikam reyting mağduru diziler arasında yerini aldı.3 hafta sonra ekranlara veda edecek olan 3 dizi bu sezon aldığı reyting oranlarıyla yapımcıları memnun edememişti.Yayın gününün sürekli değişmesinden şikayetçi olan 'Pis Yedili' ekibi, dizinin günü son olarak Perşembe akşamı 22:45'e alınınca isyan etmişti.Dila Hanım ve İntikam'da ise konunun çok uzatıldığını düşünen izleyici diğer dizilere yönelince reytinglerde büyük düşüş yaşamıştı.
kaynak:tgrthaber.com.tr

Ben Şahsen Komedi türünde ilk zamanlarda merakla izlediğim diziler arasında yer alan Pis Yedili, ne yazık ki son zamanlar yayın saati, günü ve işleniş açısından ilgimi tamamen kaybetti. Reytinglerden dolayı kapanması da gayet normal zaten. Keşke ilk zamanlardaki kadrosunu korusuyaydı ve espirileri tadında bırakıp izleyicide merak uyandıran konular işlenseydi de bu hale düşmeseydi.

Artık Show ve Kanal D'den daha kaliteli dizileri bekliyoruz.

Sizce Bu üç dizinin yayından kaldırılması doğru mu? Sizde diziyi izliyor muydunuz?

Yorumlar

 1. Şunu söylemek gerekirse 3 diziyide izlemiyordum.Çocuklar için kötü olmuş diyim yorumu bitirim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet o yönden kötü oldu ama bazen canın sıkıldığında komedi türündeki espiriler güzel oluyor...Ancak bu diziler aynı şeyi söyleyemem..

   Sil
 2. Pis yedili hakkında dediklerinize katılıyorum. Bastanda pek sevmemistim ama sonraları hepten bozuldu.
  İntikam icin bu ay sonu bitecek diye okumustum. Finali olacakmıs yani kesip atmayacaklar.
  Yani özetle bitsinler iyi olur :-)

  YanıtlaSil
 3. pis yedili yi izlerdim baslarda

  YanıtlaSil

Yorum Gönder