Altın Palmiye ödülleri sahiplerini buldu

Abraham Lincoln:Vampir Avcısı

Abraham Lincoln: Vampire Hunter - Abraham Lincoln:Vapmir Avcısı

Vapmir Filmlerini seven birisi olarak bu filmin kısa özetini okuduktan sonra filmin çok ilgi çekeceğini düşünüyorum. 17 Ağustos  2012'de  Türkiye'de gösterime girecek olan film, konusu bakımından geçmişteki Vapmir filmlerinden çok farklı, bu sefer konu içerisine siyaset giriyor. Vapmirlerle savaşmak için büyük bir güç haline gelmek gerektiğini göstermek amacıyla Amerikan birleşik Devletlerinin başına geliyor kahramanımız.
Abraham Lincoln: Vampir Avcısı Film Afiş
Abraham Lincoln: Vampir Avcısı

Abraham Lincoln:Vampir Avcısı Konusu ve içeriği:

19yy.'da Avrupa'yı neredeyse vampirlerin işgali altındadır. Abraham'ın ailesi vatanlarından yeni dünya topraklarına vampirin zulmünden kaçarak gelmiştir. Fakat kısa sürede Abraham buradada ailesini vampirler yüzünden kaybedecektir. İntikam yemini eden Abraham büyük oynar ve Amerika topraklarına başkan seçilir. 11 Güney Eyaleti ile Washington yönetimi arasında çıkan İç Savaş, vampirler ve insanlar arasındaki geçen iktidar mücadelesine dönüşecektir. Lincoln, vampirlerin kökünü kurutmaya kararlıdır... İç Savaş'ın en önemli ikonlarından biri olan eski ABD başkanını çok farklı bir rolde izleyeceğimiz proje, klasik konulara getirdiği farklı yaklaşımlarla ünlü yazar Seth Grahame-Smith'in aynı isimli romanından uyarlandı. Daha önce Jane Austen'in kült kitabı Gurur ve Önyargı'sına zombileri ekleyen Grahame-Smith, Lincoln'ü ise bir vampir avcısı olarak ele aldı. Yönetmenliğini Timur Bekmambetov'un yaptığı film, Abraham Lincoln'un 'gizli günlükleri' üzerinden nasıl vampir avcısına dönüştüğünü anlatıyor... Filmin kadrosunda Benjamin Walker, Anthony Mackie, Dominic Cooper, Mary Elizabeth Winstead gibi isimleri izleyeceğiz. Film 3D olara 22 Haziran 2012'de vizyona girecek.

Abraham Lincoln:Vampir Avcısı Fragman İzle
Abraham Lincoln:Vampir Avcısı filminde fragmanda gördüğüm kadarıyla, görsel efektlerin bolca kullanıldığı ve 3d olarak yakında sinemalarda olacak bu filmi kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Yorumlar