Altın Palmiye ödülleri sahiplerini buldu

Yenilmezler - The Avengers

Yenilmezler 27 nisanda Türkiyede Vizyona girecek en çok merak edilen filmlerden birisi, film 1963'te ABD'de de yayınlanan çizgi roman türünden sinemaya uyarlanan bilimkurgu, Aksiyon ve Macera dolu bir filmdir.
Yenilmezler - The Avengers Afiş
Yenilmezler - The Avengers 

Yenilmezler Filmi Hakkında Kısa Özet ve Bilgiler:

SHIELD adıyla tanınan uluslararası barış örgütünün başındaki isim Nick Fury, tüm dünyanın güvenliğine karşı büyük bir tehdit oluşturan düşmanla karşı karşıya kalır. Fury, dünyayı yaklaşan bu felaketten kurtarmak için en cesur ve en 'süper' kahramanlardan oluşan bir ekip kurmak zorundadır... İlki 1963’te yayınlanan ve o günden sonra çizgi roman fanatiklerinin mabedi haline gelen Marvel’ın en sevilen serilerinden olan "The Avengers"ın sinema uyarlaması olan yapımda baş rolleri de efsanevi bir kadro paylaşıyor:
Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Tom Hiddleston, Stellan Skarsgard ve Samuel L. Jackson’ın yer aldığı süper kahramanlar filmi Yenilmezler'in senarist ve yönetmen koltuğunda ise Joss Whedon oturuyor. Marvel'ın süper kahramanları Nick Fury, Hulk, Kaptan Amerika, Thor, Iron Man, Hawkeye ve Kara Dul'u (Black Widow) aynı karelerde göreceğimiz film 27 Nisan 2012’de Türkiye'de vizyonda olacak!

Filmin Orijinal adı The Avengers Fragmanı izle:

Yenilmezler - The Avengers  Aksiyon ve Macera Dolu Filmi Yakında Vizyonda olacak... Bilimkurgu sevenlere duyrulur...

Yorumlar

  1. Sinema sever1 Nisan 2012 05:07

    Birçok Kahraman bir arada güzel film olacak, Yalnız aralarında süpermen olmaması eksik olmuş :)

    YanıtlaSil

Yorum Gönder