Altın Palmiye ödülleri sahiplerini buldu

Cehennem Melekleri 2 - The Expendables 2

Cehennem Melekleri 2 orijinal adı ile The Expandables 2 Simon West Yönetmenliğinde ikinci seri ile geliyor. Daha önce Cehennem Meleklerinin ilk serisinde istenilen etkiyi yapamayan film şimdi ikinci serisi ile tekrar vizyona girmeyi bekliyor. 17 Ağustosta Türkiye'de vizyona giriyor. Filmin baş rol oyuncuları daha önce Cehennem melekleri 1 de oynayan kadronun aynısı ile devam ediyor. 


İkinci filmde yönetmen koltuğuna Stallone yerine Simon West otururken, senaryoda Dave Callaham ve Sylvester Stallone'nin imzası var.
Kadrosunda Arnold Schwarzenegger, Jean-Claude Van Damme,Chuck Norris, Terry Crews, Mickey Rourke, Dolph Lundgren gibi aksiyon sinemasının gözde yıldızlarını da barındıran film Amerika'da 17 Ağustos 2012'de vizyona girecek...
The Expandables 2 oyuncu kadrosu ve konusu şöyle geçiyor:
Cehennem Melekleri Barney Ross (Sylvester Stallone), Lee Christmas (Jason Statham), Yin Yang (Jet Li), Gunnar Jensen (Dolph Lundgren),Toll Road (Randy Couture) ve Hale Caesar (Terry Crews), Mr. Church'un (Bruce Willis) liderliğinde yeniden bir araya geliyorlar; fakat bu sefer mesele biraz kişisel. Zira basit bir hesaplaşma, aralarından birinin öldürülmesiyle sonuçlanınca, intikam almak kaçınılmaz olacak...
Cehennem Melekleri 2 Foto Galeri


Cehennem Melekleri 2 Fragman izle
Fragman ve Bilgiler ışığında film hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Yorumlar

 1. Birinciyi bile izleyemedim. İkinci çıktı.
  Özellikle Bruce var yani izlenmeli halbuki. Aksiyonuda iyi.
  Teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aksiyon yönünden iyi ama o kadar ünlü oyuncuların olduğu bir film için ben başarısız görüyorum. Umarım 2.cisi başarılı olur.

   Sil

Yorum Gönder