Vampir Akademisi (2014)

Dünyanın 35 ülkesinde çok satanlar listesinden inmeyen Vampir Akademisi roman serisinden uyarlanan film yönetmenliğini Mark Waters üstleniyor. Fantastik ve Aksiyon türlerini seven sinemacılar için 14 Şubat'ta vizyona giriyor.

ABD yapımı filmin başrollerinde Zoey Deutch, Lucy Fry ve Sarah Hyland gibi isimler yer aliyor. En çok satılan roman olması nedeniyle ilerde en çok izlenen Vampir filmleri arasına gireceğinden şüphem yok. Vampir Akademisi'nin senaristliğini Daniel Waters yaptı.
En iyi Vampir Dizileri olduğu  gibi ilerde en iyi Vampir Filmlerinide böylelikle görebileceğiz.
Vampir Akademisi Poster

Vampir Akamesi'nin Konusu beyazperde.com sitesinde şöyle geçiyor:

Dünyanın 35 ülkesinde çok satanlar listesinden inmeyen Vampir Akademisi roman serisinden uyarlanan ilk filmde, St. Vladimir Akademisi'nde korucu olarak yetiştirilen genç vampirlerinin yaşadıkları büyüme sürecine tanık olacağız. Yarı vampir yarı insan olan Rose Hataway bu okulda öğrenim gören ve iyi bir korucu olabilmek için var gücüyle çalışan öğrencilerden biridir. Dünyalarında ise iki çeşit vampir vardır: Moroi ırkı, insanlarla uyum içerisinde yaşayıp hava, su, toprak ve ateşten oluşan dört elementten birini kontrol edebilme yeteneğine sahipken; Strigoi'ler de Moroi'lerin kanıyla beslenen kötücül bir türdür. Acımasız Strigoi'leri durdurmakla ve kendi türü olan Moroi'leri korumakla görevli olan Rose ve diğer korucular, bu akademide gerekli eğitimi almaktadır. Yeni dönem başladığında Rose'un eğitmeni değişir ve akademinin en başarılı eğitmenlerinden biri olan Dimitri ile çalışmaya başlar. Bu değişiklik, hem zalim güçlere karşı verdikleri amansız bir savaşı hem de karşı koyamadıkları imkansız bir aşkı doğuracaktır. Yepyeni bir fantastik serinin ilk filmi olan yapımın yönetmenliğini Mark Waters üstlenirken, genç oyuncu kadrosu Zoey Deutch, Lucy Fry ve Cameron Monaghan gibi isimlerden oluşuyor.

Vampir Akademisi - Vampire Academy Fragman izle

En Çok izlenen filmler arasına girme potansiyali olan fantastik türünden bir film olan Vampir Akademisi hakkında görüşünüz nedir?

Yorumlar