Altın Palmiye ödülleri sahiplerini buldu

Eyvah Eyvah 3 (2014)

Ata Demirer'in başrolde olduğu, Hakan Algün'ün yönetmenliğini üstlendiği Eyvah Eyvah serisinin 3. filminin tanıtım filmi yayınlandı.
 Eyvah Eyvah 3 Afiş

Ata Demirer, Demet Akbağ ve Özge Borak'ın başrolleri paylaşacağı yapımın senaristi ise tüm seri de olduğu gibi Ata Demirer. Türkiye'nin en başarılı komedi serilerinden olan yapım ilk filmiyle yaklaşık 2 buçuk milyon kişiye, ikinci filmiyle yaklaşık 4 milyon seyirciye kendini izletmeyi başarmıştı. Eyvah Eyvah 3'ün de serinin diğer filmlerinde olduğu gibi yılın en çok izlenenlerinden olması bekleniyor.

KOMEDİ KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR
 İkinci filmin kaldığı yerden devam eden yapımda konu yine Hüseyin karakteri çevresinden anlatılacak. Hüseyin zabıta olarak karşımıza çıkarken, hayatının aşkı Müjgan'dan çocuk beklemekte ve yakın dostu Firuzan ise şöhretini katlamış durumdadır. BKM Film'in yapımını üstlendiği serinin son filmi 2014 yılında vizyona girecek.
 Eyvah Eyvah 3 Fragman izle

Hüseyin Badem, babasını bulduktan sonra hayatının aşkı Müjgan'la da nihayet evlenmiştir. Mutlulukları Müjgan'ın hamilelik haberiyle bir kat daha artmıştır. Bu sırada Hüseyin'in yol arkadaşı olan Firuzan, artık ünlü bir şarkıcı olmuş, şöhret basamaklarını çıkmaya başlamıştır. Serinin önceki filmlerinden tanıdığımız renkli karakterleriyle, macera Geyikli'de yine ve yeniden devam ediyor. Filmin yönetmenliğini Hakan Algül üstlenirken, başrollerde yine Ata Demirer, Özge Bozok ve Demet Akbağ yer alıyor. Bu filmin sürpriz konu sanatçıları arasındaysa Cengiz Bozkurt, Serra Yılmaz ve Teoman Kumbaracıbaşı gibi isimler var.
kaynak olarak beyazperde ve acunn.com'dan yararlanılmıştır. Komedi Türündeki Eyvah Eyvah son serisi hakkında görüşünüz nedir?

Yorumlar