Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları Filmi Hakkında

Madagaskar 1 ve 2 ile hem çoçukların hem de gençlerin gönlünü fetheden animasyon filmi Madagaskar 3 ile tekrar 8 Haziran da vizyona giriyor. Madagaskar filmlerinde Şüphe yok ki en çok sevilen çizgi karakterleri Penguenler olmuştur. Yeni seride onlar yine heyecan getireceklerinden şüphem yok. :)
Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları Afiş
Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları 


Fragman izlediğim kadarıyla madagaskar 3 diğer serilerine göre daha çok aksiyonlu ve macera peşinde olacağını göreceksiniz. Özellikle aslan ve zebranın komik hallerine hayran kalacaksınız. Penguenlerin ajan hareketlerini söylemek bile istemiyorum. :)Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları Filmi özeti ve Yönetmeni hakkında:
Geri dönüyorlar! Aslan Alex, Zebra Marty, Zürafa Melma ve su aygırı Gloria gene ortalığı birbirine katacaklar. Polise yakalanmadan evleri New York'a geri dönebilmek için çareyi gezici bir sirkin gösteri ekibine katılmakta bulurlar. Alex'in amacı mümkün mertebe fark edilmeden eve dönmekken, bu ekiple işi oldukça zordur. Avrupa turnesi şüphesiz ki oldukça renkli geçecektir!


İlk iki filmle çocuk seyirci kitlesini kalbinden vuran ama ebevyenleri de sinemaya çekmeyi başaran serinin üçüncü filmi Madagaskar 3 iki yıl sonra yeni maceralarla sinemalara geri dönüyor.
Noah Baumbach'ın senaryosunu kaleme aldığı yapım, serinin ilk iki filminin de yazarlığını yönetmenliğini üstlenen Eric Darnell'in rejisiyle kotarılmış. Film Amerika'da 8 Haziran'da vizyona girdikten bir hafta sonra, 15 Haziran 2012'de 3D olarak ülkemizde de gösterime girecek.


Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları Türkçe Fragman izle


Fragman ve Bilgiler Işığında bu film hakkında görüşlerinizi belirtiniz.

Yorumlar